06.12.2021

Польща не визнає домовленості щодо вирішення міграційної кризи, – Дуда

Уряд Польщі не визнає домовленості щодо вирішення міграційної кризи, які були досягнуті без участі країни в переговорному процесі. Зокрема, під час телефонної розмови канцлера Німеччини Ангели Меркель та Олександра Лукашенка. Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда, передає Wiadomosci.

“Якщо коротко, Польща не визнає ніяких домовленостей, які будуть досягнуті, як то кажуть, над нашими головами. Якщо є якісь домовленості, які матимуть обов’язкову силу для Польщі та польської влади, або які польська влада якимось чином реалізовуватиме, тоді так. Але це будуть домовленості, які приймаються лише нами”, – сказав голова держави.

Він також підкреслив, що Польща має право вирішувати за себе.

“Ми – суверенна держава, яка має право вирішувати за себе, і ми будемо виконувати цей закон беззастережно”, – сказав Дуда.

Новини за темою: Меркель обговорила з прем’єром Польщі міграційну кризу на кордоні з Білоруссю

Нагадаємо, раніше виконувачка обов’язків канцлера Німеччини Ангела Меркель обговорила телефоном з Олександром Лукашенком ситуацію з мігрантами на кордоні ЄС і Білорусі. Однією з головних тем стало надання гуманітарної допомоги біженцям і нелегалам, які там перебувають. Телефонна розмова тривала близько 50 хвилин.

Як повідомлялося раніше, в.о. канцлера Німеччини Ангела Меркель провела другу з початку тижня телефонну розмову з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Канцлер ФРН підкреслила необхідність за підтримки УВКБ ООН і МОМ.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/polshcha_ne_vyznaie_domovlenosti_shchodo_vyrishennia_mihratsiinoi_kryzy_duda_1017710

Залишити відповідь