06.12.2021

Польща готова оплатити повернення мігрантів, які застрягли на кордоні з Білоруссю


Фото з відкритих джерел

Також уряд Польщі готовий посилити санкції щодо режиму Олександра Лукашенка

Премʼєр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив про готовність уряду оплатити повернення мігрантів, які застрягли на польсько-білоруському кордоні. Про це повідомило “Польське радіо“.

“Ми готові будь-якої миті оплатити повернення мігрантів до їхніх країн”, — заявив він після переговорів з главою уряду Естонії Каєю Каллас.

Влада Польщі обговорює цю тему з керівництвом Іраку та інших близькосхідних країн, зазначив голова польського уряду.

“Те, що відбувається з мігрантами на кордоні з Білоруссю, — це найбільша спроба дестабілізувати Європу за останні 30 років. Однак Польща не піддасться шантажу і зробить усе, щоб захистити кордони ЄС”, — заявив польський премʼєр-міністр.

Також уряд Польщі готовий посилити санкції щодо режиму Олександра Лукашенка, зокрема це стосується подальшого закриття кордону з Білоруссю.

“Ми готові до всього. Готові й до ескалації санкцій, закриття прикордонних переходів, щоб не було можливості транзитного перевезення вантажів”, — зазначив Моравецький.

Новини за темою: На польсько-білоруському кордоні виявили кілька спроб прориву мігрантів

Раніше повідомлялося, що 18 листопада, сталися дві великі спроби силового прориву польсько-білоруського кордону. Постраждало четверо польських військових.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/polshcha_hotova_oplatyty_povernennia_mihrantiv_iaki_zastriahly_na_kordoni_z_bilorussiu_1017992

Залишити відповідь