Нд. Вер 20th, 2020

Поблизу Аляски винищувачі США перехопили шість російських літаків

Поділіться записом

Американські військово-повітряні сили перехопили шість російських військових літаків біля узбережжя Аляски. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Голос Америки.

“Американські винищувачі F-22 за підтримки авіації з дозаправки паливом у небі KC-135, перехопили три групи російських патрульних літаків Ту-142, що увійшли в ідентифікаційну зону повітряної оборони Аляски”, – йдеться у повідомленні.

У Командуванні аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD) уточнюють, що інциденти сталися вночі з четверга на п’ятницю.

Російська авіація наблизилась на 50 морських миль до берега Аляски і впродовж майже п’яти годин перебувала у міжнародному повітряному просторі, додали у NORAD.

“Наші суперники продовжують розширювати свою військову присутність і випробовують нашу оборону”, – заявив у зв’язку з цим командувач аерокосмічної оборони Північної Америки генерал Глен Вангерк.

Читайте також: Винищувачі США перехопили чотири російських літаки-розвідники поблизу Аляски

Як повідомлялося, Північне командування збройних сил США заявило, що біля берегів Аляски сплив російський підводний човен.

У США уточнили, що російська субмарина перебувала не в американських територіальних водах, але за судном уважно спостерігають, оскільки не виключена ймовірність, що на ньому сталася аварія, тож знадобиться допомога.

Фото з сайту dailystar.co.uk

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3089960-poblizu-alaski-vinisuvaci-ssa-perehopili-sist-rosijskih-litakiv.html

Залишити відповідь