Пт. Вер 18th, 2020

Однопартійці Трампа не підтримали його намір перенести президентські вибори

Поділіться записом

Республіканці в Сенаті США відхилили пропозицію глави Білого дому відкласти президентські вибори у звязку з пандемією коронавірусу.

Про це заявив голова юридичного комітету Сенату Ліндсі Грем, який вважається близьким союзником президента Трампа, пише The Hill.

“Я також (як і президент США – ред.) стурбований тим, що надсилання виборцями бюлетенів поштою має стати єдиним способом голосування. Однак я не вважаю, що ми мусимо переносити вибори”, – заявив впливовий однопартієць Трампа.

Він нагадав, що в його штаті, Південній Кароліні, минулого місяця успішно відбулися праймеріз. “Думаю, ми зможемо безпечно провести персональне голосування й у листопаді”, – зауважив Грем.

Сенатор ще раз підкреслив, що “відкладення виборів, очевидно, не є гарною ідеєю”.

Читайте також: Байден лідирує у трьох штатах, які підтримали Трампа у 2016 році – ЗМІ

Як повідомлялося, через загрозу COVID-19 Дональд Трамп  виступив з ініціативою перенести голосування на виборах президента США, запланованих на 3 листопада.

Господар Білого дому вважає, що спосіб проведення голосування поштою, обраний як альтернатива, буде невірогідним для точного визначення результатів виборів.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3073288-odnopartijci-trampa-ne-pidtrimali-jogo-namir-perenesti-prezidentski-vibori.html

Залишити відповідь