Вт. Тра 18th, 2021

Населення Штатів за десять років зросло на 22 мільйони – перепис

Кількість людей, які постійно проживають на території Сполучених Штатів, збільшилася на 7,4% з 2010 року й зараз перевищує 331 мільйон осіб.

Такі дані оприлюднило Бюро перепису населення США (CENSUS), передає Укрінформ.

«За результатами перепису, населення США станом на 1 квітня 2020 року становило 331 449 281 особу», – зазначається в повідомленні. Уточнюється, що йдеться про загальну кількість мешканців 50 штатів та округу Колумбія.

У порівнянні з даними десятирічної давнини кількість людей, які постійно мешкають у США, збільшилась на 22,7 мільйона осіб, або на 7,4%.

Нові офіційні результати перепису вплинуть на перерозподіл місць у Палаті представників США, 435 місць якої заповнюються відповідно до населення окремих штатів. Так, сім штатів втратять у нижній палаті по одному представнику – Нью-Йорк, Пенсильванія, Мічиган, Іллінойс, Огайо, Західна Вірджинія й Каліфорнія. Водночас п’ять інших отримають на більше на одного депутата – Північна Кароліна, Флорида, Колорадо, Орегон і Монтана. А Техас – навіть на двох.

Читайте також: Приріст населення у США упав до сторічного мінімуму

Крім того, нові дані про населення вплинуть на чисельність виборщиків під час президентських виборів, яка прив’язується до кількості законодавців у Конгресі. Так, якщо розглядати результати останніх виборів у країні, то, за новими підрахунками, Джо Байден переміг би Дональда Трампа з підтримкою 303 (замість 306) виборщиків.

Раніше повідомлялося, що за даними перепису населення 2010 року, в США було зареєстровано 308,745 млн осіб.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3235543-naselenna-stativ-za-desat-rokiv-zroslo-na-22-miljoni-perepis.html

Залишити відповідь