17.09.2021

Напередодні свята Рош га-Шана в Ізраїлі посилюють обмеження

Ізраїль
Фото з відкритих джерел

Відповідати “зеленому стандарту” зобов’язані всі, хто працює в місцях, для відвідування яких потрібен паспорт про вакцинацію або довідка про перенесене захворювання

Влада Ізраїлю прийняла рішення розширити “зелений стандарт” на нові категорії працівників. відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії міністрів по боротьбі з COVID-19. Про це повідомляє Newsru.co.il .

Зазначається, що відтепер виконувати вимоги доведеться працівникам охорони здоров’я, освіти і соціальних служб.

Зокрема відповідати “зеленому стандарту” зобов’язані всі, хто працює в місцях, для відвідування яких потрібен паспорт про вакцинацію або довідка про перенесене захворювання. 

Наголошується, що “зелений паспорт” буде необхідний працівникам спортивних залів, ресторанів, кафе, парків і працівникам розважальних центрів.

При відсутності документа, що підтверджує проходження вакцинації необхідний негативний тест на коронавірус.

Крім цього, комісія затвердила нові обмеження, які діятимуть біля Стіни Плачу напередодні свята Рош га-Шана: в читанні “Сліхот” зможуть взяти участь не більше 8 тисяч осіб.  Присутнім також доведеться в обов’язковому порядку носити маски.

Новини за темою: В Умані очікують, що цьогоріч на Рош га-Шана прибудуть близько 50 тис. ізраїльтян

Нагадаємо, раніше ми писали, що Ізраїль затвердив третю дозу COVID-вакцин для осіб старше 30 років. Записатися в чергу на щеплення можна в лікарняній касі.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/naperedodni_sviata_rosh_ha_shana_v_izraili_posyliuiut_obmezhennia_1010952

Залишити відповідь