Нд. Лис 29th, 2020

Масовий доступ до вакцини від COVID-19 світ отримає за півтора року – нацбанк Канади

Поділіться записом

Національний банк Канади на підставі проведеного аналізу передбачає, що вакцина від коронавірусу стане масово доступною у світі до середини 2022 року.

Про це заявив глава нацбанку Канади Тіф Маклем, презентуючи монетарну політику регулятора, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми передбачаємо, що вакцина проти COVID-19 та його ефективне лікування стануть широко доступними до середини 2022 року”, – сказав Маклем.

Окрім того, на його думку, у Канаді не буде потреби поновлювати широкомасштабний карантин, як було навесні. “Утім, можна очікувати, що наступні хвилі вірусу потребуватимуть цільових та локалізованих обмежень. Необхідність у них зростатиме та спадатиме – і з часом зникне”, – вважає глава нацбанку Канади.

Читайте також: Канада придбає ще 76 мільйонів доз вакцини проти COVID-19

На його переконання, наслідки пандемії матимуть довготривалий вплив на майбутнє економічне зростання. “Додавши усі фактори, Рада директорів прогнозує, що економіка працюватиме нижче свого потенціалу до 2023 року”, – підсумував Маклем.

За останніми даними, на території Канади зареєстровано 26 687 активних випадків COVID-19, від початку епідемії  померли  10 032 особи.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3126518-masovij-dostup-do-vakcini-vid-covid19-svit-otrimae-za-pivtora-roku-nacbank-kanadi.html

Залишити відповідь