Вт. Гру 1st, 2020

Лукашенко заявив, що Білорусь стає ядерною державою

Поділіться записом
Олександр Лукашенко


Фото з відкритих джерел

Олександр Лукашенко назвав запуск атомної електростанції історичною подією в житті країни

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 7 листопада відвідав атомну електростанцію та назвав її запуск історичною подією. Про це повідомляє БЕЛТА.

Як зазначається, у суботу Лукашенко попередньо оглянув станцію з вертольота. Так, на території площею понад 100 га побудовано 130 різних будівель і споруд. Крім цього, з введенням першого енергоблоку буде введено 88 об’єктів, з введенням другого – 42. 

“Все так буденно, ніби метро побудували. Історичний момент – країна стає ядерною державою”, – зазначив Лукашенко.

Новини за темою: Литва направила ноту протесту Білорусі через запуск АЕС в Островці

Зауважимо, БелАЕС з двома реакторами ВВЕР-1200 сумарною потужністю 2400 МВт будується за російським проектом “АЕС-2006” з водо-водяними реакторами третього покоління підвищеної безпеки.

Також у Білорусі наголосили, що будівля реактора має подвійну захисну оболонку. У зв’язку з цим реактор не постраждає в разі землетрусу, урагану, повені, вибуху і інших зовнішніх впливів.

Нагадаємо, нещодавно Литва заявила, що припиняє торгівлю електроенергією з Білоруссю, оскільки було виявлено, що Білоруська АЕС в Островці розпочала виробництво. 

Зокрема, у Литві переконані, що Островецька електростанція становить небезпеку для населення. А дії Білорусі підсилюють ядерну загрозу і загрозу навколишньому середовищу в усій Європі.

Джерело: https://zik.ua/news/world/lukashenko_zaiavyv_shcho_bilorus_staie_iadernoiu_derzhavoiu_986386

Залишити відповідь