Ср. Сер 5th, 2020

Лукашенко вважає, що затриманих у Білорусі найманців не потрібно жорстко карати

Поділіться записом

“Вони, звісно, винні, але не настільки, щоб відносно них вживати якихось жорстких заходів. Це солдати. Їм наказали — вони пішли. Розбиратися треба з тими, хто наказував, хто їх сюди посилав”, – зазначив білоруський лідер.

Олександр Лукашенко додав, що затримані — лише перша група зі 180 або 200 людей, яких планували перекинути до Білорусі.

Новини за темою: Затримання ПВК Вагнера у Білорусі: Як у Мінську з’явилися найманці з Донбасу і чому стривожений Лукашенко

Раніше повідомлялося, що вночі 29 липня у Білорусі затримали 32 “бойовиків іноземної військової компанії”. Однак інші деталі події не розкривалися.

Згодом стало відомо, що співробітники правоохоронних органів Білорусі вночі під Мінськом затримали 32 бойовиків іноземної приватної військової компанії Вагнера, ще одна людина була виявлена і затримана на півдні країни. Їхні імена та інші данні також встановлені.

Пізніше Олександр Лукашенко на нараді з членами Ради безпеки зажадав звернутися до Москви для отримання пояснень з приводу затримання бойовиків під Мінськом.

Джерело: https://zik.ua/news/world/lukashenko_vvazhaie_shcho_zatrymanykh_u_bilorusi_naimantsiv_ne_potribno_zhorstko_karaty_976661

Залишити відповідь