20.10.2021

Ліван виявився повністю знеструмлений: У чому причина

Ліван
Фото з відкритих джерел

Дві найбільші електростанції країни “Аль-Захрані” і “Дейр-Аммар” залишилися без палива

У Лівані через брак палива припинили роботу дві найбільші електростанції “Аль-Захрані “і”Дейр-Аммар”. Про це повідомляють близькосхідні та західні ЗМІ.

Як зазначається, державна електроенергетична компанія намагається врегулювати ситуацію. Зокрема, спробує використовувати запаси Міністерства оборони Лівану, щоб запустити електростанції, однак зробити це в найкоротші терміни не вдасться.

Також не виключено, що відключення електроенергії по всій країні триватиме кілька днів.

“Установи залишилися без палива, оскільки в уряду Лівану не вистачає валюти для оплати. Судна з нафтою і газом відмовляються заходити в порти країни, поки вони не отримають гроші за паливо, причому тільки в доларах”, – повідомляють ЗМІ.

Зазначимо, проблеми з електроенергією в Лівані виникали і раніше. Жителі країни можуть отримувати електрику лише по дві години на добу. Однак такого масштабного відключення ще не було.

Новини за темою: Ізраїль зазнав ракетного удару з території Лівану, ЦАХАЛ відповів

Нагадаємо, раніше через аварію на Молдавській державній районній електростанції в більш ніж 140 населених пунктах Одеської області виникли проблеми з електропостачанням. Зокрема, сталося аварійне відключення лінії 110 кВ.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/livan_vyiavyvsia_povnistiu_znestrumlenyi_u_chomu_prychyna_1014293

Залишити відповідь