25.10.2021

Лікар Саакашвілі повідомив про погіршення самопочуття політика

Міхеїл Саакашвілі

Ніколоз Кіпшидзе каже, що Саакашвілі важко ходити і говорити

На 10-й день голодування стан колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі погіршився. За словами особистого лікаря політика Ніколоза Кіпшидзе, йому важко ходити і говорити. Про це повідомляє “Грузія Online“.

“Саакашвілі відмовляється приймати і мед з соком, про який заявляла пенітенціарна служба. В даний час він приймає тільки воду”, – зазначив медик.

Також Кіпшидзе додав, що у експрезидента рідкісне захворювання крові – таласемія, при якому категорично заборонено голодування. Про його діагноз лікар повідомив за згодою Саакашвілі.

Новини за темою: За вісім днів голодування Саакашвілі схуд на 12 кілограмів, – адвокат

Нагадаємо, раніше прем’єр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив про затримання експрезидента Міхеіла Саакашвілі. За його словами, правоохоронці володіли інформацією про його пересування.

А Саакашвілі наголосив, що голодуватиме, поки він і затримані через нього люди не будуть звільнені. Крім цього, він має намір відмовитися від допомоги лікарів навіть в разі погіршення здоров’я.

Вчора, 9 жовтня, начальник Спеціальної пенітенціарної служби Грузії Ніка Цхварашвілі повідомив, що колишній президент почав вживати мед і натуральний сік, що фактично говорить про те, що так чи інакше, організму не загрожує виснаження.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/likar_saakashvili_povidomyv_pro_pohirshennia_samopochuttia_polityka_1014340

Залишити відповідь