Нд. Вер 27th, 2020

Канада та Британія закликають Іран детально розслідувати катастрофу літака МАУ

Поділіться записом

Іран мусить провести ретельне розслідування збиття літака МАУ поблизу Тегерана й виплатити усі належні компенсації.

Про це йшлося під час зустрічі міністрів закордонних справ Канади та Великобританії Франсуа-Філіпа Шампаня й Домініка Рааба, повідомили Укрінформу в канадському МЗС.

“Міністри Шампань та Рааб підтвердили свою відданість забезпеченню відповідальності та справедливості для родичів жертв рейсу МАУ PS752. Вони поговорили про потребу для Ірану провести повне, прозоре й незалежне розслідування відповідно до міжнародних стандартів, у тому числі забезпечити репарації жертвам й державам, що постраждали”, – заявили у дипломатичному відомстві.

Читайте також: Єнін — про збиття літака МАУ в Ірані: Будемо вимагати гарантій неповторення

У МЗС додали, що співрозмовники обговорили “координацію глобального реагування на пандемію COVID-19, а також ситуацію у Білорусі, Гонконгу та Близькому Сході”. “Міністри поговорили про відносини між Канадою та Об’єднаним Королівством та співпрацю у спільних пріоритетах, зокрема: міжнародній безпеці, правах людини, змінах клімату та свободі ЗМІ”, – підсумували у Шампаня.

Читайте також: Іран оприлюднив дані “чорних скриньок” зі збитого українського літака

Нагадаємо: глава МЗС Канади перебував із кількаденним візитом у Європі, під час якого навідався також до Лівану, де особисто поглянув на руйнівні наслідки вибуху у порту Бейрута.

Фото: АА

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3089619-kanada-ta-britania-zaklikaut-iran-detalno-rozsliduvati-katastrofu-litaka-mau.html

Залишити відповідь