Сб. Лип 31st, 2021

Канада даватиме притулок правозахисникам і журналістам – міністр імміграції

Канада створить особливий механізм надання статусу біженців правозахисникам та журналістам з усього світу, яким загрожує небезпека.

Як повідомляє власний кореспондент Укрінформу, про це в Оттаві оголосив міністр імміграції Канади Марко Мендічіно.

“Часто наражаючи себе на значний ризик, правозахисники викривають порушників прав людини та висвітлюють історії, які інакше залишилися б невідомими. За допомогою цієї нової програми надання статусу біженців уряд Канади підтримає правозахисників, пропонуючи їм захист та безпечну домівку в умовах справжніх небезпек”, – сказав Мендічіно.

У міністерстві імміграції додали, що Канада має намір щороку приймати за новою програмою до 250 осіб.

Читайте також: Програма-шпигун стежила за правозахисниками і журналістами різних країн – ЗМІ

“Уряд Канади працюватиме із Front Line Defenders та ProtectDefenders.eu, а також іншими канадськими й міжнародними партнерами, в тому числі Агентством ООН з питань біженців, над ідентифікацією правозахисників, яким загрожує небезпека і потрібне переселення”, – уточнили у відомстві.

Зазначається, що особливу увагу звертатимуть на людей, яким загрожує підвищений ризик, зокрема жінок, журналістів та захисників прав ЛГБТ.

“Канада допомагає надати більше можливостей захисникам прав людини, які самі потребують захисту”, – наголосили у міністерстві імміграції.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3283413-kanada-davatime-pritulok-pravozahisnikam-i-zurnalistam-ministr-immigracii.html

Залишити відповідь