16.10.2021

Іспанські рятувальники зняли з двох човнів більше 200 нелегальних мігрантів

Понад 200 мігрантів були врятовані з човнів іспанськими рятувальниками на небезпечному морському шляху з Африки на Канарські острови.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє AP.

Екстрені служби Канарських островів повідомили, що служби врятували 90 людей – 47 з Африки на південь від Сахари і 43 з півночі Африки – з двох човнів, перехоплених поблизу острова Гран-Канарія.

Ще 55 мігрантів – усі з країн на південь від Сахари – були врятовані екстреними службами після того, як їх витягли з човна у водах поблизу острова Фуертевентура.

І ще 73 людини з північної Африки також були врятовані з двох човнів поблизу острова Лансароте.

Читайте також: Греція посилює охорону кордону через навалу мігрантів з Афганістану

Гран -Канарія, Фуертевентура та Лансароте належать до іспанського архіпелагу Канарські острови у східній частині Атлантичного океану, який у найближчій точці знаходиться всього в 100 кілометрах від Марокко.

Як відомо, міністерство внутрішніх справ Іспанії повідомило про прибуття 13 118 мігрантів на острови з початку цього року до 30 вересня, що вдвічі більше, ніж за той самий період минулого року.

Фото: АА

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3332714-ispanski-ratuvalniki-znali-z-dvoh-covniv-bilse-200-nelegalnih-migrantiv.html

Залишити відповідь