Сб. Жов 31st, 2020

Індія в ООН пообіцяла світовій спільноті допомогти з вакциною проти коронавірусу

Поділіться записом

Індія застосує спроможності своєї фармацевтичної галузі для підтримки глобальних зусиль із пошуку вакцини проти коронавірусу.

Про це під час виступу в ООН заявив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Як країна, яка є найбільшим виробником вакцин у світі, хочемо запевнити глобальну спільноту ще раз: індійські потужності виробництва та доставки вакцин будуть використані для допомоги усьому людству в боротьбі із коронакризою”, – сказав Моді.

Він наголосив, що в Індії та сусідніх країнах уже проводять третій етап клінічних випробувань вакцини від коронавірусу. “Індія також допоможе усім країнам у покращенні холодового ланцюга та потужностей для зберігання вакцин”, – зазначив прем’єр-міністр.

Читайте також: Коронавірус забрав вже понад 100 тисяч життів у Індії

За його словами, навіть під час пандемії фармацевтична індустрія Індії відправила необхідні медикаменти до понад 150 держав.

За даними Worldometer, у світі зафіксовано 34 935 353 випадки зараження коронавірусом, у тому числі 1 034 660 летальних, одужали 25 972 414 осіб.

Фото: Victor J. Blue/Bloomberg

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3111402-india-v-oon-poobicala-svitovij-spilnoti-dopomogti-z-vakcinou-proti-koronavirusu.html

Залишити відповідь