Пн. Сер 2nd, 2021

Індійські вчені визнали “Супутник V” ефективним проти дельта-штаму коронавірусу

“Супутник V”
EPA

Вакцини, що використовуються в Індії для імунізації населення від коронавірусу, в тому числі й російський “Супутник V”, ефективні для боротьби з дельта-штамом. Про це в коментарі Індійському агентству ANI заявив доктор Н. К. Арора, керівник робочої групи Центру з COVID-19, з посиланням на дослідження індійської ради медичних досліджень (ICMR).

“Так, нинішні вакцини ефективні проти Дельта-штаму, згідно з дослідженнями, проведеними ICMR з цього питання”, – сказав експерт.

Наразі Індія використовує вакцину Індійського інституту сироватки CoviShield, створену за Ліцензією AstraZeneca, препарат від Bharat Biotech Covaxin і російський “Супутник V”.

Говорячи про ймовірність нової хвилі коронавірусу в Індії, експерт сказав, що країна ще не вийшла з актуального спалаху. За його словами, будь-які майбутні хвилі будуть контролюватися та стримуватися, якщо велика кількість людей буде вакцинована.

“Вірус починає заражати частину населення, яка найбільш сприйнятлива, а також схильна до цієї інфекції. Вірус ненадовго відходить після того, як успішно заражає значну частину населення, і завдає удару у відповідь, коли імунітет, вироблений у людей після природного зараження, слабшає”, – сказав Арора.

Нагадаємо, раніше авторитетний науковий журнал Nature повідомив про число, що зростає, підтверджень ефективності та безпеки російського препарату від коронавірусу “Супутник V”.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/indiiski_vcheni_vyznaly_suputnyk_v_efektyvnym_proty_delta_shtamu_koronavirusu_1007555

Залишити відповідь