25.10.2021

“Газпром” почав заповнювати газопровід “Північний потік-2”

“З 4 жовтня почалася процедура щодо заповнення газом першої нитки газопроводу “Північний потік-2″. Нитка буде поступово наповнюватися газом, щоб досягти обсягу і тиску, необхідних для подальшого технічного тестування”, – зазначили в компанії.

Крім того, раніше начебто проконтролювали цілісність газопроводу. Зокрема, здійснили внутрішньотрубну інспекцію з використанням так званих “інтелектуальних” поршнів, а також зовнішні інструментальні перевірки.

До слова, це стало можливо після того, як Данське енергетичне агентство дозволило запуск “Північного потоку-2”. У Данії погодились, що трубопровід можуть ввести в експлуатацію, бо компанія Nord Stream 2 AG нібито виконала всі необхідні умови.

Новини за темою: Німеччина надала дозвіл Польщі доєднатися до сертифікації “Північного потоку-2”

Нагадаємо, 10 вересня російська транснаціональна енергетична компанія “Газпром” оголосила про повне завершення будівництва газопроводу “Північний потік-2”.

Своєю чергою, Федеральне мережеве агентство (Bundesnetzagentur) заявило, що прийме рішення про сертифікацію російського газопроводу “Північний потік-2” до кінця поточного року. Прессекретар агентства Фітьо Вульф уточнив, що йдеться про сертифікацію газопроводу і його відповідність нормам газової директиви Європейського Союзу, а рішення про введення газопроводу в експлуатацію приймають інші відомства.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/hazprom_pochav_zapovniuvaty_hazoprovid_pivnichnyi_potik_2_1013806

Залишити відповідь