18.01.2022

“Гарантії безпеки”: У США заявили, що РФ об’єднала НАТО, ЄС і партнерів

Венді Шерман
Фото з відкритих джерел

Це стало неочікуваним для Російської сторони

Перший заступник держсекретаря США Венді Шерман заявила, що “гарантії безпеки” Росії об’єднали Північноатлантичний альянс (НАТО), ЄС та партнерів. Про це повідомляє кореспондент “РБК-Україна“.

За словами Шерман, РФ не погодилася і не відмовилася від наступного раунду переговорів Ради НАТО-Росія.

“Я сьогодні не почула принципово нових заяв (від Росії, – ред.), тому що у нас вже були восьмигодинні переговори в Женеві і окремо вечеря. Але важливо те, що в кінці сьогоднішніх переговорів росіяни не погодилися на пропозиції генсека НАТО Столтенберга про проведення наступних раундів переговорів, але і не відмовилися від цього. Всі ми, в тому числі росіяни, повинні будемо обговорити зі своїми уряду наші наступні кроки”, – зазначила вона.

При цьому заступниця держсекретаря США додала, що Росія не очікувала такого результату.

“Один з ефектів, якого домоглася Росія і якого вона навряд чи очікувала – об’єднала всю Європу, і країни-члени НАТО і тих, хто не входить в Альянс, навколо ідентичного набору принципів, очікувань і прихильності дипломатичному шляху врегулювання конфлікту”, – наголосила Шерман.

Новини за темою: Столтенберг заявив, що РФ не має права вето на вступ України до НАТО

Нагадаємо, що сьогодні у Брюсселі відбулось засідання ради Росія – НАТО. Сторони обговорили ситуацію біля українських кордонів, зокрема загрозу вторгнення РФ.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/12/harantii_bezpeky_u_ssha_zaiavyly_shcho_rf_obiednala_nato_yes_i_partneriv_1020611

Залишити відповідь