Вт. Лип 27th, 2021

Франція виступає за посилення ролі НАТО в питаннях стратегічної стабільності

Франція виступає за посилення ролі НАТО та Європи в підтриманні стратегічної стабільності та кібербезпеки після домовленостей між президентами США і Росії.

Про це йдеться в заяві міністерства Європи та закордонних справ Франції, передає кореспондент Укрінформу.

«Спільна декларація американського і російського президентів формує шлях до дискусій з питань стратегічної стабільності та контрою над озброєннями між двома країнами, які нині володіють 90% світових резервів ядерної зброї… Ми сподіваємося на покращення координації між союзниками у рамках НАТО з метою визначення порядку денного та параметрів діалогу з Росією з цієї проблематики», – зазначили у французькому МЗС.

Окрім цього, вказується у заяві, вимір стратегічної стабільності пов’язаний із кібербезпекою.

Франція висловила сподівання, що європейці також гратимуть активну роль у цих процесах, які важливі для безпеки та стабільності на континенті.

Читайте також: Французький депутат після поїздки на передову закликав пришвидшити вступ України до ЄС і НАТО

Загалом офіційний Париж позитивно оцінив відновлення діалогу високого рівня між США та Росією.

Як повідомляв Укрінформ, 16 червня відбулася зустріч президентів США Джо Байдена та Росії Володимира Путіна. Вона пройшла в Женеві за ініціативи глави Білого дому.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3266653-francia-vistupae-za-posilenna-roli-nato-v-pitannah-strategicnoi-stabilnosti.html

Залишити відповідь