Пн. Сер 2nd, 2021

Франція створить власну вакцину від коронавірусу COVID-19

Фото з відкритих джерел

Розробники називають однією із переваг нижчу вартість

До кінця цього року у Франції хочуть запустити власну вакцину від коронавірусної хвороби COVID-19, наразі розпочався третій етап випробувань. Про це повідомляє Le Figaro

Згідно з повідомленням, розробкою вакцини займається компанія Sanofi France, а оскільки препарат перебуває вже на третьому етапі випробувань, то він можу бути доступним вже з грудня. 

За словами глави фармацевтичної компанії Олів’є Боґійо, на відміну від Pfizer-BioNTech, AstraZeneca, Moderna і Janssen, у виготовленні французької вакцини не будуть використовувати технологію мРНК.

Новини за темою: У Pfizer прокоментували смерть українця після щеплення вакциною

В основі препарату буде рекомбінантний білок, який є також у сучасних щепленнях від грипу, а в поєднанні зі спеціальною речовиною, ад’ювантом, це дозволить отримати більш активну і тривалу імунну відповідь.

“Це те, що ми використовуємо для вакцинації проти грипу, це перевірена технологія, яку ми використовували впродовж кількох років”, – уточнив фармацевт.

Як зазначається, серед інших переваг французького препарату: недороге виробництво і м’якші вимоги до зберігання. Саме низька вартість препарату дозволить допомогти пришвидшити вакцинацію в менш розвинених країнах. 

Новини за темою: США нададуть Україні додаткові COVID-вакцини в межах COVAX

Нагадаємо, на 89-му році життя померла громадянка Канади Жизель Левеск, яка першою в країні отримала щеплення від COVID-19

Джерело: https://zikua.tv/news/world/frantsiia_stvoryt_vlasnu_vaktsynu_vid_koronavirusu_covid_19_1006559

Залишити відповідь