Пт. Чер 25th, 2021

Джуліані: Трамп більше не даватиме свідчень у «російській» справі

четвер, 10 січня, 2019, 4:15 Світ

Джуліані: Трамп більше не даватиме свідчень у «російській» справі

Команда адвокатів Дональда Трампа поінформувала спецпрокурора Роберта Мюллера, що президент США більше не відповідатиме на додаткові запитання в процесі розслідування про втручання Росії в вибори 2016 року.

Про це заявив у середу особистий адвокат Трампа Руді Джуліані, – повідомило інформагентство Reuters.


«У інтерв’ю агентству Reuters Джуліані заявив, що Мюллер порушив тему про можливість подальших запитань (главі Білого дому – ред.), однак команда адвокатів президента сказала спецпрокурору перед Різдвом, що Трамп більше не надаватиме відповіді», – зазначається в публікації.


Відтоді адвокати Трампа й офіс спецпрокурора Мюллера більше не контактували, зазначив Джуліані. Він нагадав, що Трамп представив письмові відповіді на запитання Мюллера наприкінці листопада.


Водночас, особистий юрист Трампа зауважив, що спецпрокурор може спробувати викликати президента до суду, якщо захоче, однак попередив, що команда адвокатів серйозно протистоятиме цьому.


Нагадаємо, офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера продовжує розслідування щодо втручання РФ у президентські вибори в США, а також можливої змови кампанії Дональда Тармпа і російського уряду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/news/2019/01/10/dzhuliani_tramp_bilshe_ne_davatyme_svidchen_u_rosiyskiy_spravi_1485093

Залишити відповідь