16.10.2021

Джонсон не планує «скасовувати» у Британії Різдво через COVID-19

Глава уряду Великої Британії Борис Джонсон вважає дуже малоймовірним запровадження серйозних карантинних обмежень на Різдво, як це було торік.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Sky News.

Британський прем’єр-міністр, відповідаючи на запитання, чи буде скасовано святкування Різдва, як це сталося минулого року, наголосив, що «такого в планах немає» і в уряді «не очікують нічого подібного».

Джонсон також висловив сподівання, що програма ревакцинації дозволить ефективно тримати під контролем захворюваність на коронавірус.

Як повідомлялося, в грудні минулого року уряд Британії запровадив дуже суворі карантинні обмеження на Різдво через стрімке зростання захворюваності на COVID-19. 

Читайте також: Новий локдаун для Британії є «крайнім варіантом» – прем’єр

Нині в країні вже скасовано практично всі колишні коронавірусні обмеження.Щонайменше одне щеплення проти коронавірусу зробили 48 мільйонів людей. А дві дози COVID-вакцин отримали 81% громадян віком 16 років.

Загалом від початку епідемії у Британії виявлено 7,4 млн випадків COVID-19, унаслідок інфікування померли 135,2 тис. осіб.

Фото: АА

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3319701-dzonson-ne-zbiraetsa-skasovuvati-u-britanii-rizdvo-cerez-covid19.html

Залишити відповідь