Пн. Сер 2nd, 2021

Держдеп розслідує, чи зазнали акустичної атаки дипломати США у Відні

Сполучені Штати розслідують різке погіршення здоров’я своїх дипломатів в Австрії, симптоми якого подібні до наслідків акустичних атак проти американського персоналу на Кубі.

Про це, як передає Укрінформ, агентству АР повідомили у Державному департаменті США.

«У координації з нашими партнерами в уряді США ми проводимо інтенсивне розслідування звітів про дивні випадки погіршення стану здоров’я працівників посольства США у Відні», – розповіли у Держдепі.

При цьому зазначається, що всіх, хто міг потрапити під опромінення, негайно оглянули, надавши необхідну допомогу.

Читайте також: Чиновники Білого дому зазнали «акустичної атаки» у центрі Вашингтона – CNN

У дипломатичному відомстві уточнили, що деякі симптоми постраждалих, подібні до тих, що були виявлені в дипломатів посольства США на Кубі у 2016-му та 2017 році. Крім того, схожі скарги мали представники Пентагону, Держдепартаменту й ЦРУ безпосередньо у Вашингтоні.

За попередньою інформацією, виявлені у працівників посольства в Австрії розлади могли бути спричинені мікрохвильовою або радіохвильовою зброєю.

Як повідомляв Укрінформ, розвідка США підозрює Росію в організації так званих акустичних атак проти американських дипломатичних співробітників на Кубі.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3282565-derzdep-rozslidue-ci-zaznali-akusticnoi-ataki-diplomati-ssa-u-vidni.html

Залишити відповідь