26.01.2022

Депутат Бундестагу про загрозу вторгнення РФ в Україну: Неможливо спати спокійно

Депутат німецької партії “Зелені” Омід Нуріпур заявив, що в Німеччині точно не знають, чи готує президент РФ Володимир Путін вторгнення в Україну, однак там впевнені, що у таких обставинах українці “не можуть спати спокійно”.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на WAZ.

“Коли 120 тисяч російських солдатів приведені в бойову готовність уздовж українського кордону, це не обіцяє нічого хорошого. Там неможливо спати спокійно”, – заявив він.

Нуріпур додав, що уряд Німеччини готовий “кинути все на дипломатичні зусилля”.

“Разом з тим ми повинні обговорити з державами ЄС у Східній і Центральній Європі та з Україною, що необхідно зробити. Це може бути тільки спільна європейська відповідь. Це прямо включає НАТО. Може виникнути необхідність посилити заходи з перестрахування в Балтії”, – додав депутат.

Нагадаємо: раніше Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов запевнив, що наразі Російська Федерація навіть фізично не може здійснити велике вторгнення на територію України, і закликав українців святкувати спокійно.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3379133-deputat-bundestagu-pro-zagrozu-vtorgnenna-rf-v-ukrainu-nemozlivo-spati-spokijno.html

Залишити відповідь