Пт. Лип 30th, 2021

Білий дім обіцяє реакцію на кібератаку проти Республіканського комітету

Влада США проводить ретельне розслідування кібератаки проти Республіканського національного комітету і прийме відповідне рішення стосовно причетних осіб і структур.

Про це повідомила речниця Білого дому Джен Псакі, передає Укрінформ.

«Звісно, ми проводимо розслідування. ФБР та Агентство з питань кібербезпеки й захисту інфраструктури перебувають у контакті з Республіканським національним комітетом. Ми встановимо причетних та приймемо відповідне рішення», – заявила Псакі.

Вона додала, що президент і віцепрезидент США в середу зранку провели зустріч з командою у справах нацбезпеки. Розмова стосувалася дій уряду в боротьбі з кібератаками та вірусними програмами-здирниками.

Читайте також: Штати залишають за собою право відповіді на кібератаки з Росії – Білий дім

Як повідомляв Укрінформ, напередодні американські ЗМІ оприлюднили інформацію про атаку на комп’ютерні мережі Республіканського національного комітету – керівного органу однієї з провідних політичних партій США. За попередньою інформацією, до кібератаки можуть бути причетні російські спецслужби.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3276994-bilij-dim-obicae-reakciu-na-kiberataku-proti-respublikanskogo-komitetu.html

Залишити відповідь