20.01.2022

Білорусь висилає співробітника генконсульства Польщі у Бресті

МЗС Білорусі оголосило про висилку співробітника генконсульства Польщі у Бресті.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МЗС Білорусі. 

За словами прессекретаря МЗС Білорусі Анатолія Глаза, громадянин Польщі нібито став причиною аварії у Білорусі, внаслідок якої загинули дві білоруські дівчини, у зв’язку з чим він став підозрюваним у кримінальній справі та йому тимчасово заборонили виїзд з Білорусі. 3 січня 2022 року, “щоб уникнути відповідальності”, цей громадянин спробував залишити Білорусь та “сховатися на території Польщі”, але був затриманий прикордонниками.

“Абсолютно точно встановлено, що спробу втечі ініціювали та організовували співробітники Генерального консульства Польщі у Бресті. Більше того, вони робили це усвідомлено, розуміючи обґрунтованість обмежень на виїзд для підозрюваного та те, що внаслідок ДТП є загиблі”, – сказав Глаз.

Він додав, що про інцидент проінформують закордонних партнерів. “Щиро сподіваємося, що це поодинокий випадок, який не характеризує МЗС Польщі загалом. Водночас ми не бачимо можливості для продовження роботи такого консульського співробітника на території Білорусі”, – заявив речник МЗС Білорусі.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3380612-bilorus-visilae-spivrobitnika-genkonsulstva-polsi-u-bresti.html

Залишити відповідь