17.09.2021

Байден запровадив суворі антиковідні заходи в усіх федеральних установах США

Президент США Джо Байден видав розпорядження про обов’язкову вакцинацію всіх федеральних службовців США, а також введення маскового режиму в державних установах по всій країні.

Про це він заявив під час звернення в четвер у Білому домі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Кожного федерального службовця попросять підтвердити його статус вакцинації. Кожний, хто не буде щеплений, повинен носити маску незалежно від того, де він працює, здавати тести один-два рази на тиждень, щоби підтвердити, що він не заражений на COVID»,- зауважив президент США.

Серед інших обмежень для невакцинованих осіб може бути застосована навіть заборона ходити на роботу.

Читайте також: Ефективність Moderna і захист від штаму Delta – що відомо про вакцину

Глава Білого дому акцентував увагу на ефективності вакцинації. У цьому зв’язку він підкреслив, що 99% випадків госпіталізації та смерті COVID-хворих останнім часом траплялися з тими, хто не отримав щеплень.

«Безумовно, вакцини – це найкращий захист від важкого перебігу захворювання на COVID-19», – заявив Байден.

Президент також розпорядився про обов’язкове носіння масок у федеральних установах США для всіх службовців і відвідувачів для того, щоби додатково обмежити можливість поширення нових штамів вірусу.

«Носіння масок – це не політична вимога, це те, що має захистити вас та захистити інших», – підкреслив Байден.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) видали розпорядження щодо обов’язкового носіння захисних масок на переважній території країни, в тому числі для вакцинованих від COVID-19 людей.

Фото: Andrew Harnik / Getty Images

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3289258-bajden-zaprovadiv-suvori-antikovidni-zahodi-v-usih-federalnih-ustanovah-ssa.html

Залишити відповідь