Сб. Тра 15th, 2021

Байден – про вирок убивці Флойда: Ніхто не має бути вищим від закону

Президент США назвав рішення суду присяжних, який визнав Дерека Шовіна винним в убивстві Джорджа Флойда, обвинувальним актом поліцейській несправедливості.

Про це Байден написав у Твіттері, передає Укрінформ.

«Ніхто не має бути вищим від закону, і сьогоднішній вердикт дає цей посил. Але цього недостатньо», – вказав він.

«Ми не можемо на цьому зупинятися», – додав президент США, зазначивши – аби добитися реальних змін і реформ, «ми можемо й повинні зробити більше, і цим зменшимо ймовірність того, що подібні трагедії повторяться або відбудуться знову».

Як інформує CNN, Байден висловився за «визнання та рішучу протидію систематичному расизму й расовій нерівності, які є в поліції та в нашій системі кримінального правосуддя».

Читайте також: Міннеаполіс погодився виплатити родині Джорджа Флойда $27 мільйонів

Він також розповів про сьогоднішню розмову з дочкою Джорджа Флойда, під час якої підтвердив, що смерть її батька призвела до кардинальних змін: «Твій тато справді змінив світ. Нехай це буде його спадщина, спадщина миру, а не насилля».

Як повідомляв Укрінформ, суд присяжних визнав колишнього поліцейського з Міннеаполіса Дерека Шовіна винним у ненавмисному вбивстві афроамериканця Джорджа Флойда.

Фото: The White House

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3231824-bajden-pro-virok-ubivci-flojda-nihto-ne-mae-buti-visim-vid-zakonu.html

Залишити відповідь