16.10.2021

Актор фільму “Готель Руанда” Пол Русесабаджіна визнаний винним у тероризмі

Актор фільму “Готель Руанда” Пол Русесабаджіна
BBC

Його звинувачують у підтримці і фінансуванні терористів району Ньяругуру

Суд Руанди визнав винним у тероризмі Пола Русесабаджіну, який отримав всесвітню популярність, ставши прототипом для головного героя голлівудського фільму “Готель Руанда”. Про це повідомили ВВС.

Як зазначається, Русесабаджіна визнаний винним у підтримці і фінансуванні групи повстанців, які здійснювали теракти проти мирних жителів в районі Ньяругуру в червні 2018 році і в районі Ньямагабе в грудні 2018 року. Також йому закидали участь у підпалі, викраденні та вбивстві.

Відомо, що голівудський актор довгий час жив у Бельгії і був заарештований в серпні 2020 року, ймовірно, за участю іноземних спецслужб. На судових слуханнях один зі свідків зізнався в тому, що хитрістю заманив Русесабаджіну на літак, який нібито прямував до сусідньої Бурунді.

Однак, сам Русесабаджіна відмовився визнавати себе винним і називає це помстою за критику президента Поля Кагаме.

Про руандійського президента Русесабаджіна жорстко висловився в автобіографічній книзі “Звичайна людина”.

Новини за темою: У Львівській області пройдуть антитерористичні навчання: Які обмеження

Як повідомлялося раніше, відомий 68-річний американський порноактор та режисер фільмів для дорослих Рон Джеремі постав перед судом у Лос-Анджелесі за скоєння 34 злочинів сексуального насильства, у тому числі над неповнолітньою 15-річною дівчинкою на вечірці в Санта-Клариті. На незаконні дії порноактора заявили 23 жінки.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/aktor_filmu_hotel_ruanda_pol_rusesabadzhina_vyznanyi_vynnym_u_teroryzmi_1012702

Залишити відповідь