Пт. Сер 7th, 2020

Зломщиком Twitter Маска, Веста, Гейтса і Обами виявився 17-річний підліток

Поділіться записом
Twitter
Фото з відкритих джерел

Юнак звинувачений за 30 пунктами. Суд розглядатиме його справу без поправки на вік

Поліція США з’ясувала, що за зломом Twitter-акаунтів Ілона Маска, Каньє Веста, Білла Гейтса, Байдена-молодшого, Барака Обами та багатьох інших знаменитостей стояв 17-річний підліток зі штату Флорида. Про це повідомляє The New York Times.

Як повідомляється, Грем Іван Кларк, який тільки закінчив школу, був звинувачений за 30 пунктами, в тому числі, шахрайство. Суд розглядатиме його справу без поправки на вік.

Грем Іван Кларк
Фото з відкритих джерел

За словами адвоката Ендрю Уоррена, у Кларка достатньо досвіду, щоб залишатися непоміченим під час злому. Відзначається, що він переконав співробітників компанії Twitter в тому, що є співробітником технологічного відділу, якому необхідні облікові дані іншого працівника для доступу до порталу обслуговування клієнтів. 

“Це був не звичайний 17-річний підліток”, – додав Уоррен.

Відомо, що у молодого хакера були спільники – 22-річний Нім Фазеллі з Флориди і 19-річний Мейсон Шеппард, який проживає у Великій Британії. Всього зломщики тимчасово заволоділи 45 акаунтами знаменитостей, прорекламували біткоіни та за кілька годин “заробили” 110 тис. доларів.

Новини за темою: Twitter заблокував понад 32 тисячі акаунтів із РФ, Туреччини та Китаю через підозру у пропаганді

Нагадаємо, 16 липня в Twitter заявили, що акаунти великих компаній і відомих людей були зламані під час однієї з найбільш широко поширених і складний хакерських атак, які колись бачила платформа.

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/zlomshchykom_twitter_maska_vesta_heitsa_i_obamy_vyiavyvsia_17_richnyi_pidlitok_976659

Залишити відповідь