07.12.2021

Захотіли випити пива на Колізеї: У Римі двох туристів оштрафували на 800 євро

“Рано вранці люди помітили двох молодих чоловіків, які пили пиво в Колізеї. Вони повідомили про це поліції”, – розповів представник поліції Рима.

Підкреслюється, що туристів затримали, коли вони поверталися з Колізею.

Їм обом виписали штраф у розмірі 800 євро (24 тисячі гривень).

Повідомляється, що це далеко не перший випадок, коли туристи незаконно вдираються до архітектурної пам’ятки.

Найчастіше вони намагаються залишити свій слід у вигляді ініціалів чи інших написів.

Як пише агенція, у 2014 році росіянин вирізав на стінах амфітеатру величезну літеру “К”, за що його оштрафували на 20 тисяч євро (600 тисяч гривень за нинішнім курсом).

Крім того, було чимало випадків, коли відвідувачі намагалися вкрасти каміння чи фрагменти будівлі, щоб забрати із собою “сувенір”.

Наголошується, що у 2016 році місцева влада затвердила законопроєкт, згідно з яким пошкодження чи руйнування культурної спадщини вважається злочином, і карається позбавленням волі до 5 років.

Новини за темою: Мер Рима переплутала Колізей із амфітеатром у Франції: Мережа вибухнула критикою

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Росії вийшов новий випуск тревел-шоу “Орел і Решка”, який був присвячений Казані. Ведучий Тимур Родрігез традиційно залишив пляшку зі 100 доларами для туристів у “Березовому гаю”. Однак, росіяни у пошуках подарунку “розтрощили” гай і вирвали пні з корінням.

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/zakhotily_vypyty_pyva_na_kolizei_u_rymi_dvokh_turystiv_oshtrafuvaly_na_800_ievro_1017791

Залишити відповідь