Сб. Чер 12th, 2021

Все заради благодійності: Джейк Джилленгол створив худі з написом “LOX”

Джейк Джилленгол Фото з відкритих джерел

Одяг виготовляють в Нью-Йорку

Американський актор Джейк Джилленгол вирішив спробувати себе в ролі дизайнера та створив худі із написом “LOX”. Цим він поділився на своїй сторінці в Instagram

Як зазначається, на фото актор позує у худі, а на фоні можна побачити велику кількість бейглів (кільця з пшеничного тіста, традиційна їжа євреїв-ашкеназі, – ред.). 

У підписі до допису актор розповів, що розробив одяг у колаборації з популярною у Нью-Йорку закусочною Russ & Daughters.

Новини за темою: У Лос-Анджелесі помер найстаріший актор у світі Норман Ллойд

Відомо, що по матері Джилленгол є євреєм. На східному узбережжі США бейгли з начинкою з лосося та сиру особливо популярні серед ашкеназі, а на їдиші лосось звучить як “локс”, або lox. 

Також Джилленгол зауважив, що прибуток від продажу худі буде спрямований у Фонд акторів, аби підтримати працівників театру Нью-Йорка, які постраждали через пандемію COVID-19.

Втім, в Україні звістку зустріли із гумором, оскільки обраний актором напис має зовсім інше значення.

Новини за темою: Бред Пітт після п’яти років суду домігся спільної опіки над дітьми

Нагадаємо, нещодавно в Чехії на рапсовому полі недалеко від міста Роудніце-над-Лабем створили гігантське зображення головного героя відеоігри Pac-Man (Пакман).

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/vse_zarady_blahodiinosti_dzheik_dzhyllenhol_stvoryv_khudi_z_napysom_lox_1004003

Залишити відповідь