Нд. Січ 17th, 2021

Вокаліста “Ленінграда” Шнурова позбавили статусу святого через його захоплення політикою

Поділіться записом
Сергій Шнуров
Фото з відкритих джерел

Святим Шнурова назвали три роки тому за любов до макаронних виробів і служіння абсурду

Церква літаючого макаронного монстра позбавила статусу Святого лідера групи “Ленінград”, відомого російського співака Сергія Шнурова. Тепер пастафаріанцям (послідовники даної церкви, – ред.) не рекомендують слухати його музику. Про це повідомляє “Подъём!”.

“Наші віруючі були незадоволені його поведінкою і сказали, що таке несумісне зі статусом святого, провели церковний суд, голосування і прийняли рішення. Він не виправдав нашу довіру і зробив вчинки, які порочать його”, – відзначили в церкві.

До слова, Святим Шнурова назвали три роки тому за любов до макаронних виробів і служіння абсурду. Але тепер церковний суд прийняв рішення позбавити співака статусу, тому що він “зрадив макаронам, віддавши перевагу серйозним щам і великій політиці”.

Довідка:

Пастафаріанство (Церква літаючого макаронного монстра) – існує з 2005 року, як пародійна релігія. Її заснував американський фізик Боббі Хендерсон на знак протесту проти рішення Департаменту освіти викладати в школах Канзас теорію “розумного задуму”, яка має на увазі існування якогось творця. Адепти цієї релігії вірять, що світ створив макаронний монстр, а всі люди походять від піратів.

Новини за темою: Шнуров порівняв Москву з дітородним органом: продюсер Разін підігрів гучний скандал

Раніше повідомлялося, що українські актори Тарас Цимбалюк і Дарина Трегубова стали головними героями в новому музичному кліпі російської групи “Ленінград” на пісню “Миг”.

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/vokalista_leninhrada_shnurova_pozbavyly_statusu_sviatoho_cherez_ioho_zakhoplennia_politykoiu_991639

Залишити відповідь