Нд. Вер 20th, 2020

Відео дня: У Росії пройшли змагання зі швидкісного копання могил

Поділіться записом
Конкурс з копання могил
Фото з відкритих джерел

Найкращий результат склав 52 хвилини

У Росії вперше відбувся конкурс зі швидкісного копання могил, переможцями стали представники Томська, де і проходив конкурс. Вони впоралися за 52 хвилини. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Як зазначається, про плани провести змагання зі швидкісного викопування могил стало відомо ще на початку літа. Тоді організатором повинен був виступити похоронний будинок, а місцем проведення був визначений Владивосток. Пізніше конкурс вирішили перенести до Омська, а потім його через пандемію коронавируса і зовсім призначили лише на наступний рік.

Однак представники галузі вирішили провести змагання самостійно. Вони покликали до Томська колег з п’яти міст (по одному від кожного). Повідомляється, що кращий результат показали томичи: вони впоралися за 52 хвилини. При цьому найгірший результат склав близько 70 хвилин.

Новини за темою: Похований живцем індієць вибрався з могили

Раніше повідомлялося, що міський голова Фастова пропонує карати порушників карантинних обмежень не штрафами, а копанням могил на кладовищах.

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/video_dnia_u_rosii_vpershe_proishly_zmahannia_zi_shvydkisnoho_kopannia_mohyl_980131

Залишити відповідь