Чт. Лис 26th, 2020

Ватикан просить адміністрацію Instagram розібратися з “лайком” Папи Римського на фото моделі

Поділіться записом
Папа Римський Франциск і модель Наталія Гаріботто
Фото з відкритих джерел

“Лайк” з офіційного акаунту Франциска з’явився на знімку бразильської моделі

У Ватикані звернулися до адміністрації соціальної мережі Instagram з проханням розслідувати, як на фотографії бразильської моделі Наталії Гаріботто опинився “лайк” з офіційного акаунту Папи Римського Франциска. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що “лайк” з акаунту Папи виявив один із підписників Наталії Гаріботто в соціальній мережі. Після цього представник Ватикану заявив, що Instagram вже розглядає це питання. Також там додали, що позначку поставили не в Ватикані, і наразі незрозуміло, чи був акаунт Папи Римського зламаний. Як відомо, всіма обліковими записами Франциска в соціальних мережах керує Бюро зв’язку.

Водночас сама Гаріботто у соцмережі заявила, що вона схвильована через цей інцидент, оскільки є релігійною людиною. А у своєму акаунті у Twitter модель оприлюднила запис з екрана, на якому видно “лайк” від Папи, і прокоментувала його словами “Принаймні, я потраплю в рай”.

Новини за темою: Зірка фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера встановив новий рекорд Instagram

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський Франциск виступив на підтримку легалізації одностатевих шлюбів. Відповідну заяву очільник римо-католицької церкви зробив у документальному фільмі про нього ж “Франческо”.

Згодом у Ватикані заявили, що слова Папи Римського щодо цивільних одностатевих союзів у документальному фільмі вирвали з контексту. Там зазначили, що Франциск говорив про державні положення, а не доктрину церкви.

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/vatykan_prosyt_administratsiiu_instagram_rozibratysia_z_laikom_papy_rymskoho_na_foto_modeli_987856

Залишити відповідь