Пт. Гру 4th, 2020

В Узбекистані запустять онлайн-систему, аби слідкувати за надмірною вагою чиновників

Поділіться записом

Фото з відкритих джерел

Також буде видано “Енциклопедію національних спортивних і народних ігор Республіки Узбекистан”

З 1 липня 2021 року Міністерство фізичної культури та спорту Узбекистану розробить критерії оцінки рівня надлишкової повноти керівників і співробітників органів державної влади, а також на основі складеного рейтингу запровадить систему аналізу й онлайн-моніторингу результатів. Про це повідомляє узбецька служба “Радіо Свобода”

Згідно з повідомленням, у міністерстві також заявили, що з 2021/2022 навчального року фізкультура буде викладатися в усіх класах по дві години на тиждень, а для державних органів і організацій будуть встановлені спеціальні перерви для занять виробничою гімнастикою протягом робочого дня.

Окрім цього, до 1 вересня 2021 року буде підготовлена ​​і видана “Енциклопедія національних спортивних і народних ігор Республіки Узбекистан”, створена на основі вивчення історії національних видів спорту і народних ігор.

Новини за темою: Мовний омбудсмен розповів, яких чиновників зобов’яжуть скласти іспит з української мови

Як зазначається, це не перший подібний випадок. Так у березні 2019 року президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв дав міліціонерам із надмірною вагою пів року на схуднення.

У листопаді 2020 року Мірзійоєв підписав указ, який передбачає розвиток масового спорту серед населення. Пріоритетними видами спорту стануть ходьба, біг, мініфутбол, велоспорт, бадмінтон, стрітбол, воркаут на вулиці та в селах.

Новини за темою: В адвоката Трампа під час брифінгу потекла фарба для волосся

Нагадаємо, наприкінці вересня в Узбекистані на 57-му році життя помер віцепрем’єр країни Уктам Барноєв, у якого раніше діагностували коронавірусну хворобу COVID-19. 

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/v_uzbekystani_zapustiat_onlain_systemu_aby_slidkuvaty_za_nadmirnoiu_vahoiu_chynovnykiv_987816

Залишити відповідь