27.11.2021

В Австралії рятувальники годину шукали витік газу в ТРЦ: Причиною став фрукт

Зазначається, що торговий центр Dickson Shops в столичному окрузі Діксон перевіряли через побоювання, що у будівлі стався витік газу близько 11 ранку за місцевим часом.

Рятувальники не встановлювали обмеження на перетин зони ТРЦ, але просили людей все ж оминати її, поки проводиться перевірка.

Підкреслюється, що уже через годину після прибуття рятувальників на місце власники приміщення над магазинами повідомили, що, можливо, нібито запах газу спричинив дуріан.

Після короткого розслідування виявилося, що шматочок фрукта справді дав запах, який поширився на доволі велику відстань.

Новини за темою: Австралія може відкритися для іноземних туристів до Різдва

Як пише The Guardian, це не вперше рятувальникам в Австралії доводиться евакуювати людей через запах дуріана.

У 2019 році через “сильний запах газу” від нього евакуювали бібліотеку Університету Канберри, а за рік до того ㅡ близько 600 співробітників та студентів з кампуса Мельбурнського королівського технологічного університету.

Як відомо, дуріан ㅡ екзотичний фрукт, що росте у тропічних джунглях, його називають “найсмердючішим фруктом у світі”.

Смак його плоду описують як “горіхово-сирковий” та кремовий із сумішшю смаків різних фруктів. Проте запах дуріану менш привабливий.

У багатьох він викликає асоціації із запахом часнику, тухлої риби, яєць, цибулі, каналізації, смердючих шкарпеток тощо.

Новини за темою: У Києві на Південному мосту стався витік газу

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Львові на вулиці Дж. Дудаєва стався витік газу, що призвело до подальшого загоряння, горіла газова труба і пробитий електричний силовий кабель. Наразі проводяться роботи по відключенню газу та електроенергії.

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/v_avstralii_riatuvalnyky_hodynu_shukaly_vytik_hazu_v_trts_prychynoiu_stav_frukt_1014805

Залишити відповідь