Чт. Гру 3rd, 2020

В Австралії папуга врятував свого господаря, попередивши про пожежу

Поділіться записом
Антон Нгуєн разом зі своїм папугою-рятівником Еріком
ВВС Україна

Тварина виявила небезпеку раніше, ніж спрацювали детектори диму

В австралійському штаті Квінсленд домашній папуга вчасно розбудив свого власника, коли спалахнула пожежа, і таким чином врятував його життя. Про це повідомляє “BBC News Україна”

Згідно з повідомленням, інцидент трапився у двоповерховому будинку у місті Брисбен, коли господар Антон Нгуєн міцно спав. 

“Ерік, мій папуга, почав кричати, тому я прокинувся і відчув запах диму”, – розповів чоловік і додав, що папуга постійно повторював “Антон! Антон!”, аби розбудити його.

Прокинувшись, чоловік встав, відчинив двері та побачив полум’я. Тоді він схопив птаха і швидко побіг на вулицю.

Новини за темою: До материкової Австралії повернулись тасманійські дияволи

Як зазначається, коли о першій годині ночі на виклик прибули пожежники, вогнем була охоплена значна частина будинку. Щоб впоратися з вогнем, знадобилися чотири бригади рятувальників та понад година часу. 

За словами Антона, тікаючи з будинку, він встиг забрати з собою лише папугу та сумку. Чоловік не отримав жодних пошкоджень, окрім нього, в будинку ніхто не мешкав.

Також рятувальники розповіли, що в будинку були детектори диму, але папузі вдалося розпізнати й повідомити про небезпеку раніше за них. Причину загоряння поки що встановлюють.

Новини за темою: Австралійські аборигени вимагають від Google видалити з карт зображення з вершини священної гори Улуру

Нагадаємо, нещодавно біля берегів Австралії на Великому бар’єрному рифі вчені знайшли  підводний “хмарочос” – окремий риф висотою в 500 метрів.

Джерело: https://zik.ua/news/world/v_avstralii_papuha_vriatuvav_svoho_hospodaria_poperedyvshy_pro_pozhezhu_986039

Залишити відповідь