Нд. Бер 7th, 2021

Українські депутати за рік використали кількість паперу, яка за площею перевищує Ватикан

Поділіться записом

Висота всіх поставлених одна на одну пластикових склянок, використаних у ВР за 2020 рік, сягатиме близько 10,55 км

Верховна Рада. Фото: Віталій Носач, РБК-Україна

Апарат Верховної Ради у 2020 році придбав 111 000 одноразових паперових та пластикових стаканчиків на 38,50 тис. гривень, а також використав 41,4 тонни паперу на 2,27 млн гривень. Про це повідомляє Рух ЧЕСНО з посиланням на управління справами Верховної Ради.

Як зазначається, в середньому висота малого одноразового пластикового стаканчика — близько 97 мм, а паперового — приблизно 95 мм. Підйом одного пластикового стаканчика становить близько 0,4 см. Отже, висота “ковбаси” одноразових пластянок складає 444 метри.

Розхідні матеріали Верховної Ради
“Чесно”

Висота всіх поставлених одна на одну пластянок сягатиме близько 10,55 км. 

Також Управління справами повідомило, що для забезпечення діяльності Верховної Ради у 2020 році використали 41,4 тонни паперу. На придбання паперу витратили 2,27 млн гривень. 

Розхідні матеріали Верховної Ради
“Чесно”

Також Апарат ВРУ на запит Руху ЧЕСНО повідомляв, що у 2020 році було надруковано 23 примірники тексту бюджету на 2021 рік з метою опрацювання в комітетах. Крім того, у запиті повідомили, що затвердження бюджету відноситься до питань, які розглядаються за спеціальною процедурою.

Новини за темою: Можете йти погуляти: У Раді відчитали нардепів без масок

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков насварив парламентарів, які під час засідання влаштували фотосесію з міністром інфраструктури Владиславом Криклієм. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/ukrainski_deputaty_za_rik_vykorystovuvaly_kilkist_paperu_po_ploshchi_perevyshchuie_vatykan_994586

Залишити відповідь