Пт. Лип 30th, 2021

У Штатах сім’я через помилку банку отримала 50 мільярдів доларів

Потерпілий адвокат зазначив, що в той день він повинен був комусь передати велику суму грошей
facebook.com

Сім’я була багатієм лише 4 дні, після чого банк відновив баланс рахунку

У Сполучених Штатах Америки сім’я зі штату Луїзіана отримала 50 мільярдів доларів на рахунок через помилку Chase Bank. Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, новоспечений мільярдер Даррен Джеймс розповів, що отримав гроші на свій рахунок переказом. Він не одразу повірив у те, що трапилося.

“Це не помилка одного нуля або помилка двох нулів, це хтось заснув на клавіатурі. Я був у захваті. Дуже здивувався і поцікавився, чи є у мене багатий дядько, який передав мені гроші”, – розповів чоловік.

Однак, він сам запідозрив помилку і подзвонив у банк. В Chase Bank заявили про технічний збій з невідомої причини та додали, що він торкнувся “обмеженої кількості облікових записів клієнтів”.

Джеймс і його сім’я були багатіями лише 4 дні, після чого банк відновив баланс рахунку до початкового стану.

Чоловік розповів, що не збирався витрачати гроші, оскільки при таких помилках банки можуть вимагати повернути гроші, а громадянина можуть звинуватити у злочині.

Новини за темою: У Франції чоловік встановив абсолютний рекорд, вигравши в лотерею 200 мільйонів євро

Нагадаємо, раніше подружжя з американського штату Вірджинія під час автоподорожі натрапило на дорозі на два мішки для сміття, в яких виявилося близько мільйона доларів.

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/u_shtatakh_simia_cherez_pomylku_banku_otrymala_50_miliardiv_dolariv_1006575

Залишити відповідь