Нд. Вер 20th, 2020

У нормальних країнах за таке виганяють: Соцмережі розкритикували заяву онуки Фокіна щодо його призначення у ТКГ

Поділіться записом

Однак, у соцмережах зізнання Фокіної викликало бурхливе обговорення. Здебільшого користувачі обурені тим, як саме влада відбирає кадри для таких відповідальних посад.


Facebook

“Люди в шоу-бізнес потрапляють в такий спосіб, в який у нас стають заступником керівника української делегації на переговорах у Мінську для того, щоб зупинити війну”, – написав в соцмережі журналіст Михайло Ткач.


Facebook

“В нормальних країнах за таке, як мінімум, з тріском виганяють в той же день. А взагалі і перевищення службових впаять можуть”, – обурилася користувачка Ан Жюлак.

“Тепер я вже точно бачила все – світська тусовщиця привела діда, щоб його взяли в ТКГ. Ну добре хоч діда, а не хом’ячка”, – висловилася Тетяна Ніколаєнко.

“Та може краще б хом’ячка привела”, – жартує у відповідь користувач Назар Чорний.


Facebook

“Єрмак старший за Фокіну на 15 років. Дружба, звичайно, поняття широке, але не думаю, що настільки. Цікаво, які у них були спільні інтереси з такою різницею? Невже разом пасочки ліпили в пісочниці?” – зазначила користувачка Анна Левицька.


Facebook

“Ті президенти, у яких немає кумів і армійських друзів, призначають на посади дєдушек подружек дєтства своїх завхозів”, – жартує Олександр Черненко.


Facebook

“У Фокіна програма максимум була, щоб онуки в старості йому стакан води принесли хоча б. А тут онучка йому принесла посаду в ТКГ. Джекпот”, – написав Антон Ходза.


Facebook

Новини за темою: Він має право говорити свою позицію, але не може оприлюднювати її, – Кравчук про ситуацію з Фокіним

Нагадаємо, під час інтерв’ю відомій програмі про зірок, онука першого прем’єр-міністра України Вітольда Фокіна Марія заявила, що познайомила дідуся з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком та причетна до його рішення увійти до складу Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у Мінську.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/krashche_b_khomiachka_pryvela_sotsmerezhi_vidreahuvaly_na_zaiavu_onuchky_fokina_pro_vlashtuvannia_svoho_didusia_u_tkh_980496

Залишити відповідь