20.10.2021

У Нідерландах аеропорт Схіпхол взяв на роботу 20 свиней

Свині. Фото: kordon.in.ua

Тварини повинні будуть з’їсти залишки врожаю цукрових буряків, які заманюють гусей та інших птахів

Адміністрація нідерландського аеропорту Схіпхол, як експеримент, взяла на роботу двадцять свиней заради забезпечення безпеки польотів. Про це повідомляє The Telegraph.

Згідно з повідомленням, свиней на шість тижнів “поселять” на ділянці сільськогосподарських угідь, розташованих між двома злітно-посадковими смугами.

Вони повинні будуть з’їсти залишки врожаю цукрових буряків, які заманюють гусей та інших птахів до цього місця, що розташоване в небезпечній близькості від траєкторій польоту третього за завантаженістю аеропорту Європи.

“Гуси несуть серйозний ризик для безпеки польотів через свій розмір і польоти зграями, оскільки навіть один гусак може завдати чималої шкоди літаку”, – наголосили у керівництві аеропорту.

Автори експерименту за допомогою спеціального радара, призначеного для спостереження за птахами, порівняють їхню активність на ділянці зі свинями та без них, щоб встановити успішність або безуспішність такої ініціативи.

Новини за темою: Дослідники навчили свиней грати у відеоігри

Раніше повідомлялося, що ірландські історики та волонтери взяли на роботу 12 овець. У їхні обов’язки входить розчищення могил від заростей на кладовищі в селі Кроссхейвен. Тварин взяли в оренду у місцевих фермерів.

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/u_niderlandakh_aeroport_skhipkhola_vziav_na_robotu_20_svynei_1013486

Залишити відповідь