Пт. Лип 30th, 2021

Тарану у Раді вручили жіночі туфлі після скандального марширування курсанток на підборах

Тарану вручили підбори Фото з відкритих джерел

Нардепи принесли міністру в урядову ложу червоне взуття на високих підборах

Міністру оборони Андрію Тарану у Верховній Раді подарували жіночі туфлі після скандального марширування курсанток на підборах на репетиції параду до річниці Незалежності України. Символічність подарунку пояснила заступник голови ВРУ Олена Кондратюк на сьогоднішньому засіданні парламенту, передає УНІАН.

Зокрема, вона вимагає провести службове розслідування у Міністерстві оборони стосовно ситуації щодо участі жінок у туфлях на параді.

Кондратюк зазначила, що у ЗСУ мають з повагою ставитися до жінок-військових.

За її словами, сьогодні у ЗСУ служить понад 31 тисяча представниць жіночої статі. З них — понад 4 тисячі 100 є офіцерами, а статус учасниць бойових дій отримали понад 13,5 тисячі. Багато жінок надихнулися бажанням служити в ЗСУ.

”І як можна паплюжити цю просту ідею натхнення — це провести парад військовий до 30-річчя нашої незалежності, де військові жінки мають крокувати на підборах”, – наголосила Кондратюк.

Вона додала: ”Цей лютий треш ми побачили на сайті Міністерства оборони. Пане міністр, ви так наближаєте нашу армію до стандартів НАТО?”

Заступниця голови ВР також закликала міністра оборони ”доповісти суспільству, хто ухвалив таке рішення, відзвітувати, скільки коштів було витрачено на закупівлю цього взуття з наших податків, і хто понесе матеріальну відповідальність за це”.

Вона зазначила, що також мають бути публічні вибачення за таке ”приниження жінок”.

Біля трибуни її підтримали близько 20 народних депутатів.

Новини за темою: Нова техніка та річковий парад: У Міноборони готуються до 30-річчя Незалежності

Нагадаємо, раніше ми писали, що у ВР пропонують зрівняти права чоловіків і жінок військових у сфері соцзахисту. Згідно з документом, надається рівне право в мирний час та з деякими обмеженнями під час дії особливого періоду, воєнного стану на використання відпустки для догляду за дитиною, включно з виплатою грошової компенсації під час звільнення за всі невикористані дні щорічної додаткової соціальної відпустки.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/taranu_podaruvaly_zhinochi_tufli_pislia_skandalnoho_marshyruvannia_zhinok_na_pidborakh_foto_1006340

Залишити відповідь