22.09.2021

Прощання з померлою тіткою: В Австралії фермер “зробив” серце з овець. Відео


BBC

Коронавірусні обмеження не дозволили чоловіку потрапити на похорон

В Австралії фермер через коронавірусні обмеження не зміг приїхати з Південного Уельсу на похорон тітки, яка померла від раку у Квінсленді, та зібрав овець у формі серця в якості прощання. Про це повідомили BBC.

Як зазначається, фермер Бен Джексон виклав зерно у формі серця на пасовищі і відправив туди пастись сотні овець. Коли тварини стали у потрібну форму, він зняв на дрон відео і опублікував його.

“Не було жодної можливості поїхати туди та побачити її. Я відчував безнадійність, безпорадність, я справді не знав, що робити. Врешті я просто вирішив зробити величезне серце на землі”, — пояснив фермер.

Також він надіслав відео родичам на похорон тітки, який відбувся 23 серпня. На відео він наклав її улюблену пісню Simon & Garfunkel — “Bridge over Troubled Water”.

Як відомо, протягом останніх років Джексон вже створював кілька інших “овечих робіт” у формі символів і логотипів. Його тітка завжди була фанатом цього. Востаннє вони бачились у травні — до того, як через нові спалахи коронавірусу в Австралії знов запровадили локдаун.

Новини за темою: Зеленський на параді пожартував над Януковичем та розсмішив трьох експрезидентів

Нагадаємо, що раніше в Києві під час репетиції параду юний військовослужбовець зробив пропозицію руки і серця своїй коханій. Чоловік вручив дівчині букет квітів, а двоє товаришів по службі, які стояли поруч, підняли вгору зброю і стали на коліно.

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/proshchannia_z_pomerloiu_titkoiu_v_avstralii_fermer_zrobyv_sertse_z_ovets_video_1010536

Залишити відповідь