Сб. Жов 31st, 2020

Прем’єр-міністеркою Фінляндії на один день стане 16-річна дівчина

Поділіться записом

Згідно з повідомленням, тимчасова заміна голови уряду країни відбудеться 7 жовтня у межах програми Girls Takeover до Міжнародного дня дівчат ООН, який відзначають 11 жовтня.

Цього дня у країнах, які приєднуються до програми, дівчата стають лідерками у різних суспільних сферах.

Аава Мурто за день на посаді прем’єр-міністра зустрінеться з міністром з розвитку співробітництва та зовнішньої торгівлі, канцлером юстиції та членом парламенту. Вони мають обговорити, як збільшити можливості дівчат із вразливих груп у користуванні технологіями. А з чинною прем’єркою Фінляндії активістка обговорить, як покращити можливості дівчат розвиватися у сфері технологій та як запобігати кіберпереслідуванню дівчат. 

Довідка:

Цьогорічна тема Girls Takeover — вплив технологій на гендерну рівність. У Фінляндії для участі в кампанії обрали декілька установ та компаній, що вживають заходів щодо сприяння гендерній рівності в технологіях.

Напередодні Міжнародного дня дівчаток, 11 жовтня, дівчата з усього світу направлять відкритого листа великим компаніям, що працюють в соціальних мережах, із закликом прийняти більш активні заходи проти зловживань і домагань в Інтернеті.

Новини за темою: Збирачам ягід з України заборонили в’їзд до Фінляндії

Нагадаємо, вчені університету Гельсінкі прийшли до висновку, що собаки за допомогою нюху можуть розпізнавати хворих на COVID-19.

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/premier_ministerkoiu_finliandii_na_odyn_den_stane_16_richna_divchyna_982760

Залишити відповідь