Сб. Гру 5th, 2020

Новий номер французького журналу Charlie Hebdo вийшов з танцівницями без голів на обкладинці. Фото

Поділіться записом
Новий випуск Charlie Hebdo поступив у продаж 4 листопада
Twitter / Charlie Hebdo

Чому саме така обкладинка випуску – не зазначається. Ймовірно, це реакція на напади радикальних ісламістів у Франції

Новий номер французького сатиричного тижневика Charlie Hebdo вийшов з обкладинкою, на якій зображені у вигляді карикатури три танцівниці кабаре, які тримають в руках свої ж відрізані голови. Про це журнал повідомив на сторінці у Twitter.

Ймовірніше за все, це реакція видання на напади радикальних ісламістів у Франції та Європі загалом.

Новини за темою: Як Charlie Hebdo вкотре наробив галасу в ісламському світі

Нагадаємо, раніше французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував на обкладинці свого номера карикатуру на президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана. Зокрема, на карикатурі президент Туреччини сидить у кріслі в спідній білизні, і при цьому однією рукою тримає банку з напоєм, а іншою рукою задирає сукню жінці в хіджабі. “Ердоган. У приватному житті він дуже грайливий”, – йдеться в заголовку.

Згодом турецький глава Реджеп Таїп Ердоган подав до суду на видання через образливу карикатуру. У поданій заяві особливо виділені керівництво журналу і карикатурист. Адвокат Ердогана стверджує, образливий контент є “кримінальним наклепом”, який “не підпадає під дію свободи слова”.

Як повідомлялося, також Ердоган закликав турків бойкотувати французькі товари, оскільки, за його словами, президент Франції Емманюель Макрон є ісламофобом. Тоді він додав, що європейські лідери мають запобігти антимусульманській політиці Макрона.

Відповідні заяви відбулися на тлі обезголовлення французького вчителя під Парижем, який показав на уроці карикатури на пророка Мухаммеда, які також були опубліковані в журналі Charlie Hebdo. Після трагедії президент Франції Емманюель Макрон назвав загиблого викладача “тихим героєм”, а сам напад – “ісламістським терактом”.

Джерело: https://zik.ua/news/world/nova_provokatsiia_charlie_hebdo_frantsuzkyi_zhurnal_vyishov_z_tantsivnytsiamy_bez_holiv_na_obkladyntsi_986055

Залишити відповідь