16.10.2021

На вулиці Рима вийшли на прогулянку дикі кабани: Політики думають, що з ними робити

Дикі кабани гуляють по Римі
Фото з відкритих джерел

Протягом останніх кілька років такі випадки в Римі трапляються все частіше, особливо в північній частині міста

На вулицях Рима помітили сім’ї диких кабанів, що викликало запеклі дебати з приводу зростання присутності тварин в італійських містах. Про це повідомляє The Local.

Згідно з повідомленням, одну родину з приблизно 12 кабанів виявили на вулиці Віа Тріонфале в північній частині міста. Вони гуляли ​​жвавою дорогою між транспортними засобами.

Місцеві служби заявили, що тварини “повністю урбанізовані” і “жодним чином не бояться” пішоходів або інтенсивного руху транспорту.

Друга сім’я кабанів, яка вночі бродила вулицею в центрі міста в пошуках їжі, була спіймана камерами відеоспостереження.

Як зазначається, протягом останніх кілька років такі випадки в Римі трапляються все частіше, особливо в північній частині міста.

Нові відео розпалили давній політичний спір з приводу того, як слід контролювати тварин, оскільки групи фермерів заявили, що їх число різко зросло під час пандемії.

Міністр сільського господарства Стефано Патуанеллі в середу назвав це “надзвичайною ситуацією, яка відчувається по всій країні”.

“Може скластися враження, що це відчувається тільки в муніципалітеті Риму, але, на жаль, це не так. Це проблема, про яку мені щодня доповідають всі регіональні радники, всі торгові асоціації всіх регіонів”, – сказав він.

Новини за темою: У Сінгапурі голодний кабан зупинив велосипедистку і відібрав у неї їжу. Відео

Нагадаємо, раніше молодий кабанчик забіг у Гонконзький поїзд метро. Цим самим організував веселу погоню на радість усім пасажирам.

Джерело: https://zikua.tv/news/curiosities/na_vulytsi_ryma_vyishly_na_prohulianku_dyki_kabany_polityky_dumaiut_shcho_z_nymy_robyty_1012986

Залишити відповідь