Чт. Гру 3rd, 2020

На сайті “Роскосмосу” з’явився розділ з піснями Рогозіна

Поділіться записом
Дмитро Рогозін

Цей розділ буде доповнюватись

Пісні глави “Роскосмосу” Дмитра Рогозіна стали доступні на сайті держкорпорації. Відповідні треки опубліковані у спеціальному розділі.

Відтак “Пісні про космос” можна прослухати онлайн, звантажити та подивитися кліпи на пісні Рогозіна, його дружини та інших авторів. Серед них композиції “Рвемо небо ми на шматки”, “Нас б’ють, ми літаємо”, “Над Землею летить корабель”, “Не стріляй!”

Як повідомляється, у розділі розміщена космічна музика і він буде доповнюватися, всі охочі зможуть надсилати свої композиції.

Зазначимо, що у 2019 пісні Рогозіна прозвучали на День космонавтики в Кремлівському палаці.

Новини за темою: Марсохід NASA подолав половину шляху до Марсу

Нагадаємо, водночас Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) та приватна компанія Ілона Маска SpaceX планують політ приватного пілотованого космічного корабля до Міжнародної космічної станції у межах місії Crew-1 на 14 листопада.

Перша місія Crew Dragon стартувала 30 травня з космічного центру імені Кеннеді. Повернення на Землю астронавтів завершило цілу віху в космічній галузі США, протягом якої країна покладалася на російські ракетоносії для здійснення доставлення астронавтів до Міжнародної космічної станції.

Таким чином SpaceX стала першою приватною компанією, яка вивела людей на орбіту і повернула назад.

Джерело: https://zik.ua/news/world/na_saiti_roskosmosu_ziavyvsia_rozdil_z_pisniamy_rohozina_986626

Залишити відповідь