27.11.2021

Марка Цукерберга викликають до суду в Житомирській області

Марк Цукерберг
Фото з відкритих джерел

Власника Facebook Meta викликають як відповідача у справі про коментарі в соціальній мережі. Позивачем виступає міський голова Овруча

Марка Цукерберга викликають до суду в Житомирській області. Про це повідомляє “Судово-юридична газета”.

“У підготовчому судовому засіданні позивачем заявлено клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди без розгляду, залучення до участі в справі як відповідача власника сайту Facebook, яким є Facebook Inc. (Фейсбук Інкорпорейтед), резидент Сполучених Штатів Америки, адреса: Willow Park, CA, 94025, US”, – йдеться в постанові Коростенського міськрайонного суду Житомирської області. Таким чином, суд ухвалив залучити до участі в розгляді справи власника Facebook.

Зазначається, що позивачем у справі виступає Овруцький міський голова Іван Коруд, який судиться з одним із засновників Овруцької районної партійної організації ВО “Свобода” Олексієм Кравчуком через коментарі в соціальній мережі. Розгляд справи триває вже понад 2 роки.

Підготовче засідання в справі, на яке викликають Цукерберга, призначено на 12 грудня. Сам власник Facebook досі не прокоментував ситуацію.

Новини за темою: Ребрендинг Facebook: Цукерберг оголосив про перейменування компанії

Раніше у мережі з’явилася “постанова” Баришівського районного суду Київської області про приховування матірних виразів в соціальній мережі Facebook для українського сегмента.

Джерело: https://zikua.tv/news/crime/marka_tsukerberha_vyklykaiut_do_sudu_v_zhytomyrskii_oblasti_1017696

Залишити відповідь