Вт. Бер 9th, 2021

Американський сенатор Берні Сандерс прийшов на інавгурацію Байдена у рукавицях: Мережа вибухнула мемами

Поділіться записом
Знамениті рукавички Берні Сандерса
Фото REUTERS

На різних колажах він постає перед американцями продавцем, самотнім літнім чоловіком в парку, космонавтом, мореплавцем та музикантом гурту “The Beatles”

Американський сенатор від штату Вермонт і колишній конкурент чинного президента США Джо Байдена Берні Сандерс прийшов на інавгурацію, яка відбувалася напередодні у будівлі Капітолію, в теплих рукавицях ручної роботи. Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначається, Сандерс з’явився на урочистій події в неофіційному стилі. Для свого образу він обрав темний костюм, поверх якого одягнув зимову куртку коричневого кольору та зимові рукавиці. Сенатор контрастував із рештою запрошених гостей.


Фото REUTERS

При цьому додається, що рукавиці для Сандерса цінні, оскільки отримав їх у подарунок.

“Рукавиці Берні виготовлені Джен Елліс, вчителькою з Ессекс Джанкшн, штат Вірджинія. Вона подарувала їх йому понад 2 роки тому і була здивована, коли він почав носити їх на передвиборчій кампанії. Рукавиці виготовляються з перероблених вовняних светрів і вистелені флісом з перероблених пластикових пляшок”, – розповіла Рубі Крамар на своїй сторінці в Twitter.

Також відомо, що цей елемент одягу Сандерс носив упродовж 2 років, коли тривала його передвиборча кампанія.

Втім у мережі вже ширяться меми щодо вигляду посадовця на інавгурації. На різних колажах він постає перед американцями продавцем, самотнім літнім чоловіком в парку, космонавтом, мореплавцем та музикантом гурту “The Beatles”. Сандерса навіть помістили на лаву зі святими на “Таємній вечері” та порівняли з Дональдом Трампом, що ніби вселився в нього.


Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж
Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж

Фото з соцмереж
Новини за темою: Байден розповів про лист, який Трамп залишив на його столі

Раніше повідомлялося, що 20 січня у Вашингтоні Джо Байден склав присягу й тепер офіційно став 46-им президентом Сполучених Штатів Америки. Інавгурація цього разу відбувалася за нових умов через нещодавні заворушення в країні та коронавірусну пандемію.

Джерело: https://zik.ua/news/curiosities/amerykanskyi_senator_berni_sanders_pryishov_na_inavhuratsiiu_baidena_u_rukavytsiakh_merezha_vybukhnula_memamy_993770

Залишити відповідь